Kapcsolódás...

Bérszámfejtő

Lokáció Budapest XIV. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 2 hónapja
Referencia szám 1-11-38291

Bérszámfejtés érdekel vagy TB ügyintézés? Esetleg mindkettőt csinálnád egyszerre? Zuglói partnerünk megbízásából keresünk bérszámfejtőt aki nagyságrendileg 300-500fő számfejtéséért fog felelni egy csoportvezető felügyelete mellett.

Ha csak TB feladatok érdekelnek, akkor is várjuk a jelentkezésedet!

Követelmények

  • bér és/vagy TB ügyintézői végzettség
  • legalább 1 év releváns tapasztalat (lehet bérszámfejtés vagy csak TB ügyintézés)
  • Nexon és angol nyelvismeret csak előny, pontos, precíz munkavégzés viszont elvárás!

Előnyök

  • változatos feladatok, változatos ügyfélkör
  • támogató légkör
  • fejlődési lehetőség
  • 30 000 HUF juttatások

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | HR and Irodai Adminisztráció | Bérszámfejtés | Ügyintéző | Társadalombiztosítás | Bérszámfejtés | Payroll clerk