Kapcsolódás...

Junior HR Asszisztens

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 hónapja
Referencia szám 1-22-38290

Pályakezdő vagy és vonz a HR világa? Teljes munkaidőt tudsz már vállalni? Szeretnél elindulni a szakmában, de nincs még tapasztalatod? No problem!
Lelkes, tanulni és tapasztalni vágyó, nyitott juniorok jelentkezését várjuk, akik teljes munkaidőben tudják vállalni, hogy elsajátítják a “recruitment” fortélyait.

#Recruitment , #SSC , #CorporateFinance , #KPI – ne ess kétségbe, ha ebből még nem értesz semmit, minden szükséges ismeret elsajátításában támogatunk Téged!

Mentorod egy olyan szakértő lesz, aki eddig már 1858 interjún van túl és 283 embernek változtatta meg pozitív irányba a karrierjét – mindezt a Graftonnál.

Toborzási területek: Vállalati pénzügy VAGY Üzleti szolgáltató központok (SSC, BSC)

Amiért ajánljuk a megjelölt szakterületet: garantáltan jelölt-biztos, széles spektrum (gyakornoktól a felső vezetőig), lehetőség sokszínű szakmai hátterek megismerésére.

Feladatok, amelyekre számíthatsz:

  • Kiválasztási projektek támogatása
  • Jelöltek felkutatása, első kapcsolatfelvétel
  • Telefonos előszűrés és ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • Interjúk szervezése, jelöltekkel való kapcsolattartás
  • Álláshirdetések készítése, feladása, nyomonkövetése

Követelmények

  • Felsőfokú tanulmányok (nem kötelező a szakirányú végzettség)
  • Angol magabiztos nyelvtudás
  • Toborzás kiválasztás / HR szakma iránti érdeklődés
  • Érdeklődés a pénzügyi VAGY SSC terület iránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office alkalmazások)
  • Pozitív, nyitott proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességek

  • Startup hangulatú, jól felszerelt belvárosi iroda az Ybl Palotában
  • A csapat: befogadó, pörgős, támogató, profi
  • Lesz egy Mentorod, akitől elsajátíthatod, amit a tankönyvekben nem találsz meg a szakmáról
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség belső tréningek keretei között is
  • Szuper online eszközök és rendszerek, amik megkönnyítik a munkádat
  • Nyelvi képzés
  • Céges joga
  • Házi versenyek és inszentív programok
  • Szervezett csapatépítők és random fröccsözések

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?utm_source=email

Értékesítés and Marketing | HR and Irodai Adminisztráció | HR | Adminisztrátor | Asszisztens | Pályakezdő | Piackutató | HR | Junior | HR Specialist