Kapcsolódás...

Minőségügyi asszisztens

Lokáció Miskolc
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 hónapja
Referencia szám 4-30-38276

Folyamatosan fejlődő autóipari beszállító céghez keresünk új pozícióba új kollégát MINŐSÉGÜGYI ASSZISZTENS pozícióba.

Feladataid lesznek ebben a pozícióban:

  • az ügyfelek felmerülő kérdéseire, reklamációira válaszolni, megoldást ajánlani,
  • technikai segítségnyújtás a vevők részére,
  • vevői elégedettség felmérése, folyamatos dokumentálása,
  • riportálás a Minőségügyi vezető részére.

Követelmények

Te lehetsz az új munkatárs, ha:
  • felsőfokú végzettséged van,
  • angolul magabiztosan kommunikálsz társalgási szinten,
  • hasonló, minőségügyi területen min. 1 éves tapasztalattal rendelkezel (8D, PPAP, APQP, FMEA ismerősen hangzik számodra),
  • ügyfélközpontú hozzáállás jellemez.

Nagyobb előnnyel jelentkezel, ha:
  • autóiparban szereztél már tapasztalatot minőségügyi területen (IATF 16949 szabvány ismerete),
  • Office csomagot (Excel, Word) tudod használni
  • ügyfélszolgálatos gyakorlatod van,
  • problémamegoldó és jó kommunikációs készséggel rendelkezel.

Előnyök

  • növekvő multinacionális cégnél építheted a karriered,
  • angol nyelvet valóban tudod majd használni a cégnél,
  • autóiparban szerezhetsz tapasztalatot.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?utm_source=email

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | HR and Irodai Adminisztráció | Irodai adminisztráció | Termelés | Technológus | Customer support