Kapcsolódás...

PR Manager (német nyelvtudással)

Lokáció Budaörs
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 20 napja
Referencia szám 1-13-38269

Multinacionális partnerünkhöz keresünk egy változatos, kihívásokkal teli PR Manager pozícióba új kollégát. Kiváló munkakörnyezet, professzionális csapat várja és egy színes feladatokkal teli munkakör!

A következő feladatok várnak Önre:

  • a cég hírnevének a gondozása
  • éves PR tervek kialakítása
  • folyamatos PR jelenlét a biztosítása
  • sajtókapcsolatok ápolása, újak kialakítása
  • cikkek, kiadványok írása németül és magyarul
  • együttműködés ügynökségekkel különféle PR projektek kapcsán
  • részvétel szakmai rendezvényeken

Követelmények

  • 3 év PR szakmai tapasztalat
  • folyékony német nyelvtudás írásban és szóban
  • felsőfokú végzettség
  • kiváló vezetői kézségek
  • egy igazi csapatjátékost keresünk, aki a feladatot helyezi előtérbe és a csapat érdekeit

Előnyök

  • egy szuper, erős csapat
  • kiemelkedő juttatási csomag

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?utm_source=email

Értékesítés and Marketing | Marketing | Vezető | Koordinátor | Specialista | PR | Márkamenedzsment | PR specialist