Kapcsolódás...

Key Account Manager (nagygépek)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 5 hónapja
Referencia szám 1-30-38259

A nagyértékű gépek értékesítésében a világpiaci vezetők közé tartozó partnerünk részére keresünk KEY ACCOUNT MANAGER-t bővülés miatt.

Lokáció:

  • Budapest és agglomerációja

Feladatok:
  • A kulcsfontosságú, kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Termék és szolgáltatás bemutatás
  • Műszaki szaktanácsadás és segítségnyújtás
  • Tárgyalások lebonyolítása, szerződések kötése

Követelmények

Az ideális pályázó a következőkkel rendelkezik:
  • Kiemelt kapcsolattartói feladatok ellátásában való jártasság
  • Tapasztalat nagyértékű gépek és szervízszolgáltatások értékesítésében
  • Műszaki affinitás és érdeklődés
  • Magabiztos ANGOL nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség (műszaki, mérnöki végzettség előnyt jelent)
  • Jogosítvány és vezetési gyakorlat

Előnyök

A megszerezhető juttatási csomag:
  • Jó nevű cég, minőségi termék
  • Versenyképes fizetés
  • Telefon, laptop, autó - akár saját használatra is
  • Családias cég, multinacionális környezet
  • Angol tanulási lehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Értékesítés and Marketing | Mérnöki | Gyártás / vezetés | Értékesítés | Mérnök | Vezető | Gyártás | Qualified person | Autóipar | Logisztika | Sales representative