Kapcsolódás...

Junior kontroller/ kontrolling asszisztens

Lokáció Budapest II. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 24 napja
Referencia szám 1-11-38255

Olyan lelkes, motivált, 1-2 év könyvelői vagy kontrolleri tapasztalattal rendelkező pályázókat jelentkezését várunk, akik szívesen dolgoznának egy három főre bővülő csapatban. Ha közel áll hozzád az energia szektor és az alábbi feladatok is tetszenek, várjuk jelentkezésed!

Teendők:

  • a vállalat teljesítményére vonatkozó - havi elemzések készítése Excel-ben
  • terv és tény adatok eltéréseinek elemzése, havi, negyedéves riportok elkészítése angol nyelven
  • SAP rendszerben a költségek alakulásának felügyelete, beruházási tervek megvalósulásának nyomonkövetése
  • részvétel a vállalat folyamatainak felügyeletében, adott esetben javaslat a módosításokra
  • cégcsoportunkon belüli cégek havi költségeinek figyelése konszolidált szinten is
  • együttműködés a cégcsoport leányvállalataival a tervezés, beszámolás során
  • részvétel a pénzügyi folyamatok, előrejelzések (cash-flow) készítésében, modellezésében
  • részvétel az éves tervek elkészítésében
  • a szállítók és vevők pénzügyi helyzetének rendszeres figyelése
  • vegyesvállalatok riporting folyamatában való részvétel
  • részvétel havi, éves zárásban
  • kapcsolattartás az operatív területekkel és támogatásuk a tervezés és előrejelzés készítés folyamatában
  • projektek utókalkulációja
  • egyéb adminisztratív feladatok

Követelmények

  • gazdasági diploma
  • 1-2 év könyvelői vagy kontrolleri tapasztalat
  • erős középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban is (sok külföldi kolléga van a cégnél, illetve szakmai szókincs is kell)
  • SAP Business One ismeret előny

Előnyök

  • lehetőség váltani könyvelésről kontrollingra
  • tényleg összetartó csapat vár
  • stabil sőt növekvő cég, állandó csapat
  • szép munkahelyi környezet

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Könyvelő | Junior | Bookkeeper, accountant