Kapcsolódás...

Termelés tervező

Lokáció Szigetszentmiklós
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 hónapja
Referencia szám 4-30-38252

Műanyag alkatrészek fröccsöntésével foglalkozó autóipari partnercégünk keresi új kollégáját az alábbi pozícióra:

TERMELÉS TERVEZŐ

Ha fiatalként, 1-3 éves tapasztalattal a hátad mögött úgy érzed, hogy szívesen beletanulnál egy gyártó cég egyik legizgalmasabb pozíciójába, ez a lehetőség neked szól.

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • A vevői megrendelések alapján termelési ütemtervek készítése, folyamatos felülvizsgálata és optimalizálása a kapacitások függvényében
  • Aktív és folyamatos együttműködés a termeléssel, műszakvezetőkkel és a logisztikai csapattársakkal
  • Termelési utasítások kiadása a megrendelések függvényében, ennek nyomon követése és módosítása
  • Gyártás és készletes folyamatos nyomon követése
  • Elemzések, kimutatások készítése

Munkavégzéas helye: Szigetszentmiklós
Munkarend: H-P 8:00-17:00-ig

Követelmények

  • Jó elemzőkészség, stratégiai gondolkodásmód, precizitás, pontosság
  • Rugalmasság és a váratlan helyzetekhez könnyen alkalmazkodás fontos
  • Min. 1-2 év hasonló pozícióban, vállalati kultúrában eltöltött idő

Előny: kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Fiatalos, összetartó csapat, támogató légkör (tényleg :) )
  • Alapbéren felüli juttatások és utazás támogatás
  • Céges buszjárat Csepelről

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

| Production assistant