Kapcsolódás...

Tapasztalt Adótanácsadó TAO vagy TP területeken

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 29 napja
Referencia szám 1-11-38248

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk számára keresünk releváns tapasztalattal rendelkező munkatársakat Társasági adó és Transzferár csapatokba.

Feladatok:

  • TAO / TP ügyintézés nemzetközi ügyfelek számára
  • Az operatív feladatokon felül folyamatos és ad hoc tanácsadás adózással kapcsolatos kérdésekben
  • Kapcsolattartás magyar és angol nyelven
  • Együttműködés a társosztályokkal (pl. jogi osztállyal)
  • Szakterületi ismeretek naprakész és folyamatos bővítése
  • Junior kollégák munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Projektek felelősségteljes és aktív vezetése

Követelmények

Olyan jövendőbeli kollégákat keresünk, akik megfelelnek az alábbi követelményeknek:
  • felsőfokú végzettség gazdasági vagy jogi területen
  • min. 1-3 éves tapasztalat TAO vagy TP területeken
  • legalább erős középfokú angol nyelvtudás
  • jó problémamegoldó készség, proaktív attitűd

Nem csak az egyik legjobb nevű cég adótanácsadó csapatának tagja lehetsz, de az alábbi juttatásokra is számíthatsz, amennyiben Téged is kiválasztanak:
  • kiemelkedő bérezés
  • cafeteria csomag
  • prémium egészségbiztosítás
  • legjobb feltételek a folyamatos szakmai fejlődésedhez
  • külföldi képzések / kiküldetések
  • fiatalos, dinamikus és motiváló csapat

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Pénzügy | Tanácsadó | Adó | Tax consultant / specialist