Kapcsolódás...

Kontroller

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 28 napja
Referencia szám 1-11-38183

Kiemelt partnerünk megbízásából keressük azt a tapasztalt kontroller kollégát, aki szereti a dinamikus feladatköröket és szívesen dolgozna egy olyan cégcsoport pénzügyi csapatában, ahol a színes egyéniségek mellett a feladatok is nagyon sokszínűek. És mik is ezek a feladatok?

  • terv–tény összehasonlítások készítése, eltérések okainak feltárása,
  • éves költségterv elkészítésében való részvétel,
  • költségek elemzése,
  • havi, negyedéves és éves riportok készítése,
  • szerződések ellenőrzése pénzügyi szempontból,
  • számlázás előkészítése és ellenőrzése,
  • könyvvizsgálat támogatása,
  • havi zárás, költségfelosztások, analitikák, elhatárolások készítése,
  • kontrolling rendszer üzemeltetése,
  • folyamatos riportálás a vezetőség felé, együttműködés a társosztályokkal.

Követelmények

  • felsőfokú közgazdász végzettség,
  • min. 2 év kontrolling területén szerzett tapasztalat,
  • gyakorlati ismeretek adózásban és számvitelben,
  • alapos Excel ismeretek, Navision ismerete előnyt jelent,
  • analitikus szemlélet, proaktív munkavégzés, szakmai önállóság.

Partnerünk a dinamikus és kiválóan felszerelt munkakörnyezeten felül az alábbiakat kínálja:
  • béren kívüli juttatások, kiemelkedő cafeteria csomag,
  • Folyamatos belső oktatások, tanulmányok támogatása,
  • állandóan új ismeretek elsajátítását megkívánó, változatos feladatok.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Kontrolling | Kontroller | Szenior | Bookkeeper, accountant