Kapcsolódás...

HR Specialista (Dél-Pest)

Lokáció Pest megye
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 5 hónapja
Referencia szám 1-22-38179

Multinacionális partnerünkhöz keresünk HR Specialista pozícióba új kollegát.

Feladatok:

  • bérszámfejtés előkészítése, ellenőrzése
  • aktív részvétel a vállalatirányítási rendszer HR moduljának bevezetésében
  • napi kapcsolattartás a külföldi IT supporttal
  • cafetéria rendszer működtetése
  • riportálási feladatok ellátása
  • ki-és belépő papírok, munkaszerződések készítése
  • munkavállalókkal való kapcsolattartás
  • munkaügyi adminisztráció

Követelmények

  • folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office ismeretek, Excel kiemelkedő ismerete
  • komplex gondolkodásmód
  • megoldás-orientáltság
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyök

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • egy vidám csapat, akik szeretnek nevetni
  • multinacionális környezet
  • versenyképes fizetés
  • Budapestről ingyenes buszjárat

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=human-eroforras

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Specialista | Bérszámfejtés | Kompenzáció és juttatások | HR | HR Specialist