Kapcsolódás...

Raktáros

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 5 hónapja
Referencia szám 4-17-38175

Nemzetközi hátterű gyártó partnerünk részére keresünk RAKTÁROS kollégát.

Ezek a feladatok várnak rád:

  • beérkezett rendelések összekészítése, komissiózás,
  • leltárok segítése,
  • rendszeres készletfigyelés,
  • bejövő áru beérkeztetése,
  • raktári rend fenntartása,
  • csomagolóanyag rendelés.

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület.

Követelmények

  • Középfokú végzettség,
  • lehetsz már tapasztalt raktáros, de az sem gond, ha teljesen PÁLYAKEZDŐ vagy,
  • szorgalmas, lelkiismeretes hozzállás,
  • csúsztatott műszak vállalása (napi 8,5 óra ebédidővel)

Előnyök

  • Tiszta környezetben,
  • könnyű csomagokat kell pakolni (de azokat folyamatosan!),
  • kis létszámú, barátságos csapatban dolgozhatsz,
  • nincs hétvégi munkavégzés és éjszakázás :),
  • pályakezdőként elindíthatod a karriered egy megbízható multinacionális cégnél!

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=logisztika-beszerzes

Fizikai Munkaerő | Logisztika | Gyártás | Raktározás | Ellátási lánc | Technikus | Raktáros | Raktár | Warehouse keeper