Kapcsolódás...

Call Center Agent (műszaki vonal)

Lokáció Vecsés
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 20 napja
Referencia szám 4-30-38160

ATM-ek, pénztárgépek szervizelésével foglalkozó amerikai hátterű partnercégünk keresi új kollégáját az alábbi munkakörbe:

CALL CENTER AGENT (műszaki vonal)

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása, rögzítése
  • Hibák beazonosítása,majd segítségnyújtás, tanácsadás műszaki problémák megoldásához
  • Szükség esetén a szerviztechnikus kollégák felkeresése, probléma továbbítása a következő szintre
  • Vevői elégedettség biztosítása

Munkavégzés helyszíne:
Vecsés

Követelmények

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki affinitás
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldás
  • Talpraesett, proaktív személyiség
  • A munkavégzés 2x12 órás műszakokban történne, 07:00-19:00 és 19:00-07:00-ás idősávokban. Nem probléma, ha csak az egyik működhet neked, illetve ha tetszene a pozíció, de csak 8 órás műszakokat tudnál vállalni, akkor is várjuk a jelentkezésed!

Előnyök

  • Teljeskörű betanítás és fiatalos csapat
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Cafeteria csomag, BKK bérlettámogatás

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

| Help Desk Technician