Kapcsolódás...

Office Manager / Irodavezető

Lokáció Budapest VI. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 17 napja
Referencia szám 1-13-38146

Van már tapasztalatod irodavezetés területén? Nem riadsz vissza nehéz emberektől sem, a hosszú távú megbecsülés érdekében? Imponál a felelősség?
Fontos számodra a hosszú távú karrier lehetőség?

Irodavezetőt keresünk családias méretű, multinacionális partnerünk részére.

Napi szinten az alábbi feladatokat végeznéd:

  • szolgáltatói szerződések karbantartása, számlák ellenőrzése
  • az iroda zavartalan működésének biztosítása
  • irodai eszközök rendelése
  • az ügyvezető igazgató munkájának támogatása
  • részvétel az ajánlatadásokban, új ügyfélszerződések elkészítésében
  • pénzügyi feladatok: számla iktatás, utalások előkészítése
  • kapcsolattartás a cég ügyfeleivel, IT-vel

Követelmények

  • min. 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MAGABIZTOS angol nyelvtudás
  • nagyfokú precizitás, talpraesettség és türelem, maximalista szemléletmód

Előnyök

  • szép, igényes munkakörnyezet
  • világos karrierút
  • elismerést jelentő jövedelem
  • sokszínű, felelősségteljes feladatok

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

HR and Irodai Adminisztráció | Irodai adminisztráció | Vezető | Operácuós vezető | Recepciós | Adminisztráció | Munkatárs | HR | Irodai | Szenior | Office Manager