Kapcsolódás...

Junior Installation Specialist

Lokáció Budapest XIII. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 8 hónapja
Referencia szám 4-30-38138

Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, akiknek köszönhetően naponta több mint egymilliárd ember helyváltoztatása valósul meg?

Prémium felvonók üzembehelyezését és szervizelését végző multinacionális partnercégünk keresi az új munkatársát az alábbi izgalmas pozícióra:

JUNIOR INSTALLATION SPECIALIST

Az alábbi pozícióban feladataid lesznek:

  • Az Installációs vezető jobbkeze leszel és a következők fognak a felelősségi körödbe tartozni
  • A futó installációs projektek KPI-jainak elkészítése, folyamatos monitorozása, frissítése heti/havi rendszerességgel
  • Beszállítói fejlesztéseken való részvétel
  • Belső és külső projektdokumentációs naprakészen tartása
  • Kapacitástervezés az installációs projektekhez, a csoportvezetők közötti kommunikáció összefogása, támogatása
  • Installációs minőségügyi fejlesztések támogatása

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki irányultságú végzettség ( Műszaki menedzser, Gépészmérnök etc)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Erős Excel ismeret
  • Előny, ha már van 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalatod, de PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Előnyök

  • Kecsegtető karrierút a cégnél
  • Cafeteria rendszer és ingyenes sportolási lehetőség a székház közelében, illetve BKK bérlettámogatás
  • Barátságos és támogató környezet, ideális fialatoknak, pályakezdőknek, akik sokat tanulnának és fejlődnének a cégen belül hosszútávon

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

| Mechanical engineer