Kapcsolódás...

Adózási munkatárs (compliance és tanácsadás)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 napja
Referencia szám 1-11-38137

Van már adózás területén tapasztalatod és szeretnél szeniorrá válni?
Van egy kiváló lehetőségünk, ha olyan munkahelyre vágysz, ahol nem kell folyamatosan túlóráznod és minden támogatást megkapsz ahhoz, hogy szakértővé válj!

Nemzetközi partnerünk budapesti irodájába keresünk elhivatott kollégát, aki szeretne mestere lenni a szakterületének.

Az ideális jelölt az alábbi feladatokért lesz felelős:

  • meglévő hazai és külföldi ügyfélkör adóbevallásainak, adatszolgáltatásainak elkészítése, vagy ezek ellenőrzése
  • adóellenőrzésekben részvétel
  • ügyfelek adózással kapcsolatos kérdéseinek megválaszolása
  • asszisztensek munkájának segítése, ellenőrzése
  • kapcsolattartás a cég nemzetközi irodáival

Követelmények

  • gazdasági diploma - adótanácsadói végzettség nagy előny
  • 1-2 éves tapasztalat adótanácsadás területén
  • erős középfokú német nyelvtudás (főleg írásban kell az ügyfelekkel kommunikálni) ÉS legalább alapfokú angol
  • felelősségteljes munkavégzés
  • pontosság, precizitás

A versenyképes fizetés és juttatási csomag mellett a cég az alábbiakkal szeretne még motiválni:
  • éves bónusz
  • nemzetközi konferenciákon való részvétel
  • tanulmányok támogatása
  • házon belüli nyelvtanfolyam
  • extra nyári szabadnapok
  • fiatalos, összetartó csapat, céges rendezvények

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel

Pénzügy and Számvitel and Bank | Könyvvizsgálat | Helyettes-vezető | Junior | Tax consultant / specialist