Kapcsolódás...

Quality Manager

Lokáció Kalocsa
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 4-30-38128

Stabil háttérrel rendelkező az élelmiszeripar szektorban működő Bács-Kiskun megyei ügyfelünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörre:

Minőségirányítási vezető

Feladatok:

  • Minőségügyi rendszerek működtetése, optimalizálása,
  • laboratórium, minőségbiztosítási csapat vezetése (18 fő),
  • auditokban való aktív részvétel és arra történő felkészülés,
  • részvétel az új rendszerkövetelmények bevezetésében,
  • hatósági és minőségügyi riportok készítése,
  • szoros kapcsolattartás a társosztályokkal.

Munkavégzés helye: Nyugat-Bács-Kiskun megye

Követelmények

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • 1-2 év emberek irányításában, motiválásában szerzett tapasztalat
  • FONTOS: élelmiszeripari/takarmánynövényes céges háttértapasztalat szükséges

Előnyök

  • éves bónuszrendszer
  • költözés esetén letelepedési támogatás
  • céges autó
  • multinacionális, stabil cégháttér, nagyon barátságos gyári környezet

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

| Director / Quality Manager