Kapcsolódás...

Pénzügyi és bérszámfejtő munkatárs- Kecskemét

Lokáció Kecskemét
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 hónapja
Referencia szám 1-11-38111

Kihagyhatatlan lehetőségünk van azok számára akiket érdekel a pénzügy-számvitel-bérszámfejtés!

Autóipari beszállító ügyfelünk családias csapatába keresünk olyan kollégát, aki a hónap elején a dolgozók bérszámfejtését végzi utána pedig a gazdasági vezető munkáját segíti az alábbi feladatokkal:

bérszámfejtés: (betanítás megoldott lesz!)

  • kb 60 dolgozó számfejtése(havi bér, műszak- és túlóra pótlékok)
  • munkaügyi feladatok ellátása
  • munkáltatói igazolások kiadása
  • adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése
  • havi járulék- és adóbevallások, statisztikai adatszolgáltatások
  • Tb ügyintézés (táppénz, csed, gyed elszámolás, statisztika, határozatok készítése)
  • nyilatkoztatások

pénzügyi feladatok:
  • bejövő és kimenő számlák ellenőrzése, könyvelése
  • részvétel jelentések és bevallások készítésében
  • auditok előkészítése
  • egyéb ad-hoc feladatok

Követelmények

  • felsőfokú gazdasági vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • bérszámfejtői tanfolyam vagy tapasztalat
  • 1-3 év tapasztalat könyvelés, pénzügy vagy bérszámfejtés területén de talpraesett kezdőket is várunk releváns végzettséggel
  • társalgási szintű angol nyelvtudás (írásban és külföldi kollégákkal kell majd használni)
  • Kulcs-Soft ismeret előny
  • pontos, precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség

Előnyök

  • folyamatos szakmai és nyelvi továbbképzés
  • versenyképes juttatási csomag (Cafeteria már a belépéstől kezdve)
  • munkába járás és hazautazás támogatása
  • stabil háttér, kis fluktuáció, karrierlehetőség
  • jó hangulatú csapat

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Bérszámfejtés | Asszisztens | Junior | Payroll clerk