Kapcsolódás...

Junior mérnök üzletkötő

Lokáció Budaörs
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 9 hónapja
Referencia szám 6-13-38101

Műszaki beállítottságú vagy, emellett érdekel az értékesítés világa? Ipari automatizálás-technikával foglalkozó Partnerünknél a helyed, ahol a legjobbaktól tanulhatsz!
Csatlakozz egy állandó fejlődésben lévő skandináv cég fiatalos, jókedvű csapatához JUNIOR MÉRNÖK ÜZLETKŐTŐKÉNT!

Leendő feladataid:

  • Partnertalálkozók szervezése meglévő adatbázis használatával
  • Ügyfélkör bővítése
  • Személyes tárgyalások szervezése, prezentációk tartása
  • Műszaki tanácsadás, szerződéskötés
  • Terület: a cég teljes termék portfóliója (elektronika is és gépészeti elemek)

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség (mérnöki/műszaki menedzser)
  • Erős műszaki affinitás
  • 1-2 év releváns tapasztalat
  • Értékesítői véna, jó kapcsolatteremtési képesség
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás

  • 3-6 hónap betanulási idő egy tapasztalat Mérnök Üzletkötő oldalán
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú, skandináv cégkultúra
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Külföldi tréning az anyavállalatnál Svédországban
  • Versenyképes juttatási csomag (fix + bónusz + gépkocsi)
  • Kiemelkedő cafetéria

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a sales@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/ertekesites-marketing/ weboldalra.

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Ügyfélkapcsolattartó | Mérnök | Értékesítési képviselő | Farmer | B2B | Disztribúció | Elektronika | Villamosipar | Szenior | Sales representative