Kapcsolódás...

Ügyfélszolgálati Munkatárs Középfokú Német Nyelvtudással

Lokáció Biatorbágy
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 hónapja
Referencia szám 1-26-38075

Partnerünk egy nemzetközi kereskedelmi területen működő nagyvállalat, mely több, mint 100 éves múltra tekint vissza. Itt a lehetőség, hogy Te is csatlakozz vidám, összetartó csapatukhoz és részese légy a közösen elért sikereknek.

Feladatok:

  • Összetett ügyfélszolgálati feladatok magyar és német nyelven
  • Általános információnyújtás, vevői kérdések megválaszolása
  • Német nyelvű beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Panaszkezelés, garanciális ügyintézés

Követelmények

  • Minimum erős középfokú német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is szívesen várják

Előnyök

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Fiatalos, barátságos légkör
  • Stabil, hosszú távú lehetőség
  • Folyamatos fejlődés vállalaton belül

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=uzlettamogato-kozpontok

Üzlettámogató Központ | Ügyfélszolgálat | Pályakezdő | Helpdesk | IT támogatás | Customer support