Kapcsolódás...

Kereskedelmi Asszisztens (Budaörs)

Lokáció Budaörs
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 12 napja
Referencia szám 1-12-38056

Nemzetközi cég, magyarországi irodájába (~25fő) keresünk Kereskedelmi Asszisztens munkatársat. A partnerünk világvezető a háztartási kisgépek forgalmazásában, több, mint 160 országban jelen vannak.

Feladatok:

  • Az ügyvezető és az értékesítők (3) munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás vevőkkel, raktárral valamint együttműködés az anyavállalattal
  • Megrendelések kezelése (SAP rendszerben)
  • Árajánlatok készítése, nyomon követése, dokumentációk fordítása és készítése

Követelmények

  • 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt (külföldi anyacéggel kell együttműködni)
  • Tapasztalat FMCG-ben előny
  • Gyors, pontos munkavégzés, kiváló kommunikáció

Előnyök

Fontos tudni a pozícióról:
  • A munkaszerződés 2 év határozott időre szól
  • Egyéb juttatások az alapbéren túl: bejárási támogatás, cafeteria, 40% termékkedvezmény

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=adminisztracio-asszisztencia

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Irodai adminisztráció | Adminisztrátor | Vezető | Asszisztens | Koordinátor | HR | Junior | Toborzás / kiválasztás | Képzés / fejlesztés | Sales Assistant