Kapcsolódás...

Bérszámfejtő - szálloda ipar

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 2 hónapja
Referencia szám 1-11-38052

Pozícióleírás megtekintése

Tapasztalt bérszámfejtők figyelem!

250 fős szállodai dolgozói állomány számfejtésére keresünk olyan kollégát akinek kisujjában van a szakma és megbirkózik minden feladattal ami a bér - TB - munkaügy területén előfordulhat. Ami nagyon fontos, hogy műszakokkal kapcsolatos tapasztalat mindenképp elvárás az ügyfelünk részéről.

Követelmények

  • szakirányú végzettség
  • legalább 3-4 év bérszámfejtői tapasztalat
  • műszakok számfejtésében szerzett tapasztalat elvárás!
  • kifizetőhelyi tapasztalat, XLBér ismeret nagy előny

Előnyök

  • kihívásokkal teli sokszínű szakmai feladatok
  • kellemes munkakörnyezet, dinamikus csapat
  • tanulmányok támogatása

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Bérszámfejtés | Ügyintéző | Bérszámfejtés | Társadalombiztosítás | Payroll clerk