Kapcsolódás...

Könyvelő-bérszámfejtő - társalgási angol nyelvtudással

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 hónapja
Referencia szám 1-11-38041

Ahogy a pozíció megnevezése is mutatja, olyan kollégát keresünk nemzetközi ügyfelünk megbízásából aki egyaránt szeret könyvelni és bérszámfejteni, illetve lehetőség szerint jelenleg is hasonló feladatokat lát el egy szolgáltató cégnél.

A kiválasztott új munkatárs az alábbi feladatokért lesz felelős:

  • nagyságrendileg 60-80 fő számfejtése
  • nemzetközi cégek magyar leányvállalatainak teljeskörű könyvelése

Követelmények

  • gazdasági diploma vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • bérszámfejtői képesítés előny
  • 3-5 év könyvelői és bérszámfejtői tapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvismeret

Előnyök

  • Stabil munkahely, nemzetközi háttér, bővülő vállalat
  • Ütemezhető munkavégzés
  • Csapatépítő programok
  • Modern irodai környezet, jól megközelíthető helyen

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Bérszámfejtés | Bank | Számvitel | Pénzügy | Könyvelő | Asszisztens | Junior | Teljes körű | Mérlegképes | Bookkeeper, accountant