Kapcsolódás...

Minőségügyi vezető

Lokáció Pest megye
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 hónapja
Referencia szám 4-30-38037

Multinacionális autó,- és elektronikaipar számára paszta és porgyártással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk MINŐSÉGÜGYI VEZETŐT!

Feladataid lesznek:

  • QC és QA-hoz tartozó feladatok ellátása,
  • vevői kapcsolattartás, reklamációk kezelése,
  • belső auditok vezetése, irányítása és külső auditokra való felkészítés,
  • korrigáló és preventív intézkedések bevezetése pl.: FMEA,
  • kb. 8-10 fős csapat munkájának koordinálása.

Követelmények

  • felsőfokú végzettség,
  • min. 4 éves releváns tapasztalat,
  • csoportvezetői tapasztalat,
  • ISO 9001 és ISO/TS 16949 ismerete,
  • aktív kommunikációképes angol nyelvtudás.

  • stabil multinacionális háttér, mégis barátságos környezet,
  • angol nyelvtudás napi használata,
  • cafeteria, egészségbiztosítás, éves bónusz.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Vezető | APQP | Minőségügy | Szenior | Director / Quality Manager