Kapcsolódás...

Pénzügyi és számviteli asszisztens - Gyál

Lokáció Gyál
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 8 hónapja
Referencia szám 1-11-38034

Az egészségügy szektor egyik meghatározó szereplőjének családias méretű pénzügyi csapatába keresünk PÉNZÜGYI ÉS SZÁMVITELI MUNKATÁRSAT!

A szerencsés kiválasztott az alábbi feladatokért lesz felelős:

  • banki, pénztári tranzakciók kontírozása
  • vevőszámlák ellenőrzése, folyószámlák kezelése, partnerekkel egyeztetés
  • kintlévőségek felülvizsgálata, egyeztetés a behajtó céggel, ügyvéddel
  • Szállítói számlák könyvelése (kb 40/hó)
  • Banki utalások készítése
  • KSH jelenetkések készítése
  • munkaügyi asszisztencia
  • főkönyvelő munkájának segítése, auditokban részvétel (számviteli és SOX)

Követelmények

  • mérlegképes könyvelői vagy gazdasági diploma pénzügy/számvitel szakirányon
  • legalább 1-2 év pénzügyi vagy számviteli tapasztalat
  • erős középfokú angol nyelvtudás (lesz angol interjú is)
  • Oracle/SAP ismeret előny!

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Könyvelő | Junior | Bookkeeper, accountant