Kapcsolódás...

Szenior Könyvelő - Nagytarcsa

Lokáció Nagytarcsa
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 hónapja
Referencia szám 1-11-38002

Stabil háttérrel rendelkező, termelő szektorban működő ügyfelünk megbízásából keresünk olyan szenior könyvelőt, aki egy személyben felelne a cég teljeskörű könyveléséért és pénzügyekért.

A feladatok a következőek lesznek:

  • általános, teljes körű könyvelési feladatok
  • szállító számlák könyvelése, folyószámlák egyeztetése
  • bank, vegyes tételek könyvelése, tárgyi eszközök nyilvántartása, aktiválások könyvelése
  • havi és éves adóbevallások, éves beszámoló készítése, könyvvizsgálat levezetése
  • adófolyószámlák egyeztetése
  • adatszolgáltatások, statisztikai jelentések elkészítése
  • szabályzatok elkészítésében való közreműködés
  • cash-flow jelentése és előrejelzése
  • követeléskezelés
  • banki és partneri kapcsolattartás

Követelmények

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • legalább 5 éves önálló könyvelői tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás (főleg írásban)
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség, rugalmasság
  • precíz, pontos, önálló munkavégzésre való igény és képesség

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre. Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának. További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Könyvelő | Főkönyvelő | Számla | Bookkeeper, accountant