Kapcsolódás...

HR Munkatárs

Lokáció Budapest I. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 5 hónapja
Referencia szám 1-22-38000

Kereskedelem és ingatlankezelés területén működő kiváló nemzetközi partnerünkhöz keresünk HR munkatársat - akár azonnali belépéssel. Szeretnél egy fiatalos, dinamikus csapat egyik legfontosabb tagja lenni?

A következők lesznek a feladataid:

  • bolti eladók toborzása, kiválasztás
  • bérszámfejtővel való kapcsolattartás (ki-, beléptetés, munkaszerződés írása stb.)
  • jelenléti ívek ellenőrzése, munkaidő nyilvántartás kezelése
  • részvétel a létszám és bérköltség tervezésben
  • munkavállalói képzési, fejlesztési program kialakítása, menedzselése

Követelmények

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 2 éves tapasztalat hasonló területen
  • folyékony angol nyelvtudás
  • stratégiai gondolkodás
  • kreativitás
  • önállóság, feladatorientált hozzáállás

Előnyök

  • kellemes csapat
  • kreativitást igénylő kihívások
  • megbecsülés

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=human-eroforras

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Generalista | Specialista | Vállalati | Kompenzáció és juttatások | Munkaügy | Bérszámfejtés | Toborzás / kiválasztás | Képzés / fejlesztés | HR Generalist