Kapcsolódás...

Iroda és recepció koordinátor

Lokáció Budapest IX. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 2 hónapja
Referencia szám 6-12-37916

Nemzetközi szinten jelenlévő, sikeresen működő, folyamatosan fejlődő partnerünk keres Iroda és Recepció Koordinátort a IX. kerületben lévő irodájukba.

Feladatok:

  • iroda zavartalan működésének biztosítása
  • beszerzések intézése (teakonyha, papírírószer)
  • budget-tervezés
  • posta, beérkező számlák kezelése
  • vendégek, delegációk fogadása

Követelmények

Elvárások:
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 3 éves irodavezetői tapasztalat
  • odaadó, talpraesett, figyelmes természet
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyök

Amit cserébe kínálnak Neked:
  • fiatalos, nemzetközi közösség
  • korrekt vezetés, összetartó csapat
  • változatos és sokszínű feladatkör
  • versenyképes bér, kiemelt cafetéria

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra.
Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=adminisztracio-asszisztencia

HR and Irodai Adminisztráció | Irodai adminisztráció | Operácuós vezető | Asszisztens | Irodai | Szakmai | Csapat | Director / Quality Manager