Kapcsolódás...

Menedzser Asszisztens - HR feladatokkal

Lokáció Gyál
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 éve
Referencia szám 1-13-37912

Kiváló, nemzetközi szállítmányozással foglalkozó parnerünkhöz keresünk egy talpraesett Menedzser Asszisztens hölgyet vagy urat. A leendő kollégát- akinek lehetősége lesz belelátni a vállalat teljes üzleti tevékenységébe - sikeres és vidám csapat, valamint a következő feladatok fogják várni:

  • 3 fős menedzsment támogatása stratégiai és más projektekben
  • vállalti szintű projektek koordinálása
  • riportálás a regionális HR felé
  • fizikai/szellemi munkaerő toborzása (hirdetések megírása, feladása, előszűrés, interjúztatás)
  • munkaszerződések írása, módosítása
  • Cafeteria rendszer működtetése

Követelmények

  • HR, toborzás területen szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • folyékony angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikáció, talpraesettség, tanulni akarás
  • konstruktív gondolkodás, rugalmasság
  • problémamegoldó hozzállás

Előnyök

  • sikeres, vidám, lendületes csapat
  • támogató, inspiratív munkakörnyezet és vállalati kultúra
  • versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • bizalmi és megbecsült pozíció
  • tanulási és fejlődési lehetőség

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Irodai adminisztráció | Asszisztens | Generalista | Toborzás / kiválasztás | Bérszámfejtés | HR | HR Generalist