Kapcsolódás...

Szenior könyvelő - szállodaipar

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 12 hónapja
Referencia szám 1-11-37866

Nemzetközi szállodalánc megbízásából keresünk SZENIOR KÖNYVELŐT aki operatívan is részt vesz a könyvelésben és az öt fős csapatot szakmailag is támogatja felmerülő kérdések esetén.

Feladatok:

  • 1-2 szálloda teljeskörű könyvelése
  • tervezésben és előrejelzés elkészítésében való aktív részvétel
  • szállodák könyvelőinek szakmai felügyelete, támogatása, fejlesztése
  • külső és belső auditok támogatása
  • P&L számlák havi ellenőrzése a zárást megelőzően, a mérlegszámlák zárás utáni ellenőrzése negyedévenként
  • társasági szintű számviteli és adózási projektekben való aktív részvétel

Követelmények

  • felsőfokú végzettség
  • mérlegképes könyvelő képesítés
  • minimum 5 éves munkatapasztalat
  • magabiztos kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Oracle ismeret előny
  • megbízhatóság, alaposság és önállóság;
  • belső szolgáltatói szemlélet, ügyfélközpontúság

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre. Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának. További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | Irodai adminisztráció | Asszisztens | Pénzügy | Assistant