Kapcsolódás...

HR Koordinátor

Lokáció Budapest IX. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 9 napja
Referencia szám 1-22-37865

Multinacionális partnerünkhöz keresünk HR Koordinátort. Vátozatos feladatok, kihívások, dinamikus szervezet!

Feladatok:

  • a vállalat összes HR funkciójának operatív végrehajtása
  • toborzási és kiválasztási folyamat koordinációja, együttműködés a szolgáltató cégekkel
  • munkavállalók fejlesztésének, képzéseinek kézben tartása
  • bérszámfejtés előkészítése
  • HR szabályzatok karbantartása, újdonságok bevezetése
  • munkavállalói elköteleződés elősegítése
  • riportálás a regionális HR felé

Követelmények

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 2 éves tapasztalat generalista, vagy HR koordinátor munkakörben
  • folyékony angol nyelvtudás
  • naprakész munkaügyi ismeretek
  • képesség az önálló munkavégzésre
  • kiváló kommunikációs és szervezési készség

Előnyök

  • versenyképes jövedelem
  • belső fejlesztő tréningek
  • felelősségteljes munkakör

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=human-eroforras

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Generalista | Toborzás / kiválasztás | Bérszámfejtés | Képzés / fejlesztés | Kompenzáció és juttatások | HR Generalist