Kapcsolódás...

Létesítmény mérnök/technikus (költözési támogatással)

Lokáció Csongrád megye
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 9 hónapja
Referencia szám 4-30-37845

Létesítményüzemeltetés területén keresgélsz új kihívásokat? Akkor ezt a lehetőséget mindenképp olvasd el!

Amerikai hátterű gyártó partnerünkhöz, lehet hogy éppen Téged keresünk!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • létesítményüzemeltetési stratégia kidolgozása,
  • karbantartási tervek, ütemezések meghatározása az épületgépészeti rendszerekre, gépekre és berendezésekre,
  • felmerülő problémák gyors megoldása,
  • hibák, gyenge pontok kiszűrése és folyamatos analizálása,
  • tartalék alkatrészek biztosítása stb.

Követelmények

  • mérnöki vagy technikusi végzettség (energetikai, épületgépészeti terület előny),
  • mérnöki végzettség esetében min. 2 technikusi esetében min. 5 éves releváns tapasztalat,
  • angol nyelv minimum erős alapfokú ismerete,
  • érdeklődő, dinamikus személyiség.

Előnyök

  • valóban jó hangulatú, támogató környezet tagja lehetsz,
  • hosszútávú karrierlehetőség nyílik meg előtted (tényleg!)
  • letelepedési támogatásban részesülhetsz,
  • dolgozói kedvezmény
  • baleset és életbiztosítás

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Közmű | Szerviz | Karbantartás | Gépész | Mechatronikai | Mechatronika | Mechanical engineer