Szenior tárgyi eszköz könyvelő (Fixed asset accountant) - szálloda ipar

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 éve
Referencia szám 1-11-37842

Nemzetközi szállodalánc megbízásából keresünk TÁRGYIESZKÖZ KÖNYVELŐT aki nem csak könyvel majd de folyamatokat is fejleszthet.

Feladatok:

  • AP modulba felvitt számlák, beszerzések aktiválása
  • selejtezések és kivezetések rögzítése, nyomonkövetése
  • tárgyi eszközökhöz kapcsolódó főkönyvi számlák (előleg, elhatárolás és befejezetlen beruházás számlákat is ide értve) karbantartása, főkönyvvel való egyeztetése
  • befejezetlen beruházás állományának monitoringozása, a központi egységekre analitikák készítése
  • tárgyi eszközök leltárához szükséges adatszolgáltatások készítése, leltározásban való aktív részvétel
  • negyedéves CAPEX összesítések készítése, egyéb analitikák, kimutatások készítése
  • tárgyi eszközök területét érintő belső szabályzatok előkészítése
  • adatszolgáltatások elkészítése könyvvizsgálati és KSH adatszolgáltatási célokra
  • kapcsolattartás a tárgyi eszközök beszerzéséért felelős műszakis és IT-s kollégákkal
  • belső tréningek tartása az IT-s, műszaki és könyvelő kollégáknak

Követelmények

  • gazdasági végzettség
  • tárgyi eszközök könyvelésében, leltározásban szerzett tapasztalat
  • erős középszintű ANGOL nyelvismeret (külföldi kollégákkal kell majd beszélni és írásban kommunikálni
  • jogosítvány, Oracle ismeret előny
  • műszaki véna

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Könyvelő | Mérlegképes | Accounting methods specialist