Kapcsolódás...

Kampánymenedzser

Lokáció Budapest XIII. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 2 napja
Referencia szám 1-13-37822

Elektronikai gyártás területén vezető szerepet betöltő partnerünk megbízásából keresünk Kampánymenedzsert az alábbi feladatokra:

Feladatok:

  • End-to-end marketing kampánymenedzsment
  • A központi marketing stratégia adoptálása, figyelembe véve a magyar piaci sajátosságokat
  • Marketing anyagok, akciók, promóciók tervezése és kivitelezése
  • Marketing költségterv készítése, jóváhagyatása, elhatárolás
  • Kapcsolattartás a kreatív - és médiaügynökségekkel
  • Szoros együttműködés a Sales csapat tagjaival

Követelmények

  • 2 év releváns tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Karizmatikus, határozott fellépésű
  • Kreatív, de nem "művész mentalitás"
  • Magabiztos Excel és PowePoint ismeret

Előnyök

  • Nemzetközi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Juttatási csomag
  • 2 éves határozott idejű szerződés, lehetséges hosszabbítással

Ha szeretnéd megpályázni a pozíciót, kérlek, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzod az admin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már jártál interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezésed küldd közvetlenül e-mailen tanácsadódnak!
További lehetőségekért látogass el a www.grafton.hu weboldalra.

Értékesítés and Marketing | Marketing | Koordinátor | Marketing | Marketing specialist