Kapcsolódás...

Recepciós/Asszisztens

Lokáció Budapest
Iparág
Állás típusa Részmunkaidős
Bér 210 000 - 230 000 HUF/m
Elérhető 29 napja
Referencia szám 6-12-37807

Belvárosi székhellyel rendelkező, multinacionális hátterű tanácsadással foglalkozó partnerünkhöz keresünk RECEPCIÓS/ASSZISZTENS pozícióba odaadó és lelkes munkavállalót RÉSZMUNKAIDŐRE.

Főbb feladatok:

  • Telefonok és levelezés kezelése
  • Ügyfelek fogadása
  • Külföldi kollégákkal, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Rendezvényszervezéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Munkarend: 8-14 és 14-20 óra (felváltva)

Követelmények

  • Érettségi vagy felsőfokú végzettség
  • Kiváló, folyékony angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Lendületes, pro-aktív személyiség
  • Kiemelkedő szervezőkészség, precíz, pontos és hatékony feladatvégzés

Előnyök

  • Könnyen megközelíthető, igényes belvárosi munkahely
  • Nemzetközi csapattal való együttműködés, fiatalos légkör
  • Kiemelkedő juttatási csomag 6 órás munkavégzésre (az alapfizetésen felül cafeteria, bónusz, egyéb juttatások)

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=logisztika-beszerzes

HR and Irodai Adminisztráció | Irodai adminisztráció | Adminisztrátor | Asszisztens | Recepciós | Junior | Irodai | Receptionist