Kapcsolódás...

Sales Support Coordinator (Fót)

Lokáció Pest megye
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 éve
Referencia szám 1-17-37804

Budapest vonzáskörzetében lévő elektronikai eszközök szállítmányozásával foglalkozó partnerünk részére keresünk Sales Support Coordinator pozícióba új kollégát.

Legfontosabb feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás a szervezet funkcionális csapataival (beszerzés, minőségbiztosítás, műszaki értékesítés, stb)
  • Ügyféligények felmérése
  • Árajánlatadás, árazás
  • Területi Képviselő kollágák munkájának szoros támogatása
  • Ügyfélkapcsolattartás (meglévő, új)
  • Tenderek kapcsán a Programmenedzserek és Beszerzők munkájának koordinálása
  • Iparági vásárokon való megjelenés megtervezése

Követelmények

A feladat elvégzéséhez elengedhetetlen:
  • felsőfokú végzettség
  • 2-3 év releváns tapasztalat árazás, beszerzés, koordináció
  • koordinátori tapasztalat
  • proaktív, pörgős személyiség

  • a cégnél az átlagéletkor 33 év, így valóban fiatalos a csapat :)
  • széleskörű juttatási csomagot biztosítanak
  • céges busszal történő bejárási lehetőséget adnak vagy 15 Ft/km-es támogatást, ha autóval tudnál bejárni hozzájuk

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=logisztika-beszerzes

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Asszisztens | B2B | Sales analyst