Kapcsolódás...

Kezdő könyvelő/ pénzügyi munkatárs

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 21 napja
Referencia szám 1-11-37801

Tudsz angolul kommunikálni? Végeztél felsőfokú gazdasági tanulmánnyaiddal? Tudod, hogy mi az akkreditív? Igen, igen, nem-mel már nyerő lehetsz nálunk!
Pályakezdők jelentkezését is várjuk nemzetközi parrnerünkhöz.

A következő feladatokkal találkozhatsz:

  • könyvelés, részvétel a beszámoló elkészítésében
  • akkreditívek kezelése
  • számlák elkészítése
  • banki kapcsolattartás
  • pénzügyi adminisztráció

Követelmények

  • tanulni vágyás
  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • középszintű angol nyelvtudás
  • könyvelői affinitás

Előnyök

  • anyagi megbecsülés
  • 13. havi jövedelem
  • fejlődési lehetőség
  • nemzetközi környezet
  • lehetőség az üzleti, pénzügyi folyamatok teljeskörű megismerésére

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Pénzügy | Könyvelő | Teljes körű | Junior | Bookkeeper, accountant