Kapcsolódás...

Főkönyvelő/ Chief Accountant

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 15 napja
Referencia szám 1-11-37795

Korszerű és innnovatív informatikai megoldásokat nyújtó multinacionális partnerünk részére keresünk FŐKÖNYVELŐ munkatársat.
Ha van már teljeskörű könyvelésben pár év tapasztalata, szeretne fejlődni és előre lépni, ez az ÖN lehetősége!

Főbb feladatok:

  • teljes körű könyvelés és riporting
  • éves beszámoló, mérleg, eredménykimutatás elkészítése
  • havi és éves adóbevallások elkészítése
  • belső számviteli szabályzatok kialakítása
  • bérszámfejtés felügyelete

Követelmények

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • minimum 2-3 év teljeskörű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • folyékony angol nyelvtudás, szóban és írásban

Előnyök

  • versenyképes fizetés
  • kellemes munkakörnyezet
  • angol tanfolyam
  • fitnessbérlet támogatás

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Főkönyvelő | Teljes körű | Bookkeeper, accountant