Kapcsolódás...

Transportation Supervisor/Logisztikai Csoportvezető

Lokáció Pest megye
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 éve
Referencia szám 4-17-37785

Budapest vonzáskörzetében (keleti régió) lévő elektronikai eszközök szállítmányozásával foglalkozó partnerünk részére keressük Logisztikai Csoportvezető kollégájukat!

Rád váró feladatok:

  • 2-3 fuvarszervező munkájának segítése, koordinálása,
  • folyamatok operatív támogatása és stratégiai megoldási javaslatok (pl.: költségcsökkentés, hatékonyságnövelés),
  • szállítmányok időben való érkezésének biztosítása,
  • vámhoz kapcsolódó feladatok elllátása.

Követelmények

Ideális jelölt vagy, ha:
  • középfokú vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel (előny, ha logisztikai területen végezted el tanulmányaidat)
  • min. 3 éves releváns tapasztalattal rendelkezel,
  • csoportvezetői tapasztalatod van,
  • proaktív, pörgős személyiséged van.

  • a cégnél az átlagéletkor 33 év, így valóban fiatalos a csapat :)
  • széleskörű juttatási csomagot biztosítanak,
  • céges busszal történő bejárási lehetőséget adnak vagy 15 Ft/km-es támogatást, ha autóval tudnál bejárni hozzájuk.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=logisztika-beszerzes

Logisztika | Disztribúció | Ellátási lánc | Szállítmányozás | Raktározás | Vezető | Associate | Specialista | Logistics specialist