Kapcsolódás...

Junior könyvelő - 2. ker - középszintű angol

Lokáció Budapest II. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 17 napja
Referencia szám 1-11-37763

Pályakezdő vagy, esetleg rendelkezel némi könyvelői tapasztalattal amit egy nemzetközi, energia szektorban működő cégnél szeretnél fejleszteni?

A főkönyvelő alatt dolgozhatnál és egy támogató csapat tagja lehetnél.

Feladataid:

  • szállítói számlákhoz kapcsolódnak majd
  • érdekesek lesznek
  • elgondolkodtatóak
  • vevőköz is köthetőek
  • kis vegyes könyvelést is tartalmaznak majd
  • bankot egyeztetni nem pedig rabolni kell, amikor a kollégád helyettesíted majd

Követelmények

  • mérlegképes könyvelői végzettség / gazdasági diploma
  • 0-2 év könyvelői tapasztalat
  • angol társalgási szinten (sok külföldi kolléga és néhány beszállító van, tehát nem ess kétségbe ha a konyhában kávéfőzés közben egy vezető megszólít és tudj levelet írni)
  • SAP Business One ismeret előny

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Könyvelő | Junior | Bookkeeper, accountant