Kapcsolódás...

Könyvelő - Budaörs

Lokáció Budaörs
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 2 hónapja
Referencia szám 1-11-37754

Van már könyvelési tapasztalatod de szeretnél még többet tanulni? Ezt legjobban egy főkönyvelő mellett teheted és nekünk épp ilyen lehetőségünk van.

Az ideális jelölt az alábbi feladatokban teljesedhet ki:

  • bejövő számlák könyvelése
  • vevői, szállítói folyószámlák rendezése
  • lejárt számlák nyomon követése
  • felszólító levelek kiküldése
  • elhatárolások könyvelése
  • banki utalások összeállítása
  • házipénztár könyvelése
  • külföldi kiküldetések elszámolása, könyvelése
  • havi Áfa-, EU összesítők elkészítése
  • főkönyvi számlák és az analitikus nyilvántartások egyeztetése, eltérések rendezése
  • részvétel a havi zárlati munkában, az éves beszámoló elkészítésében
  • MNB, KSH havi, negyedéves, éves jelentések elkészítése
  • részvétel a könyvvizsgálatokban

Követelmények

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás (inkább írásban kell majd használni)
  • SAP ismeret előny

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Könyvelő | Számla | Bookkeeper, accountant