Kapcsolódás...

Villamos Projektmérnök (#Budapest #orosz)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 hónapja
Referencia szám 4-30-37750

Projektek világában szívesen vállalnál munkát és az angol mellett orosz nyelvtudásod is van?

Akkor jelentkezz PROJEKTMÉRNÖKI lehetőségünkre, egy nagy múlttal rendelkező villamos energetikával foglalkozó, egyedi gépeket gyártó partnerünkhöz, amely új tendereket és projekteket indít nemzetközi szinten. Most Te is csatlakozhatsz hozzájuk!

Rád váró feladatok:

  • Szerződés és műszaki specifikáció feldolgozása
  • Tervezés bemenő adatainak összegyűjtése
  • Megszervezni a project indítását
  • Kapcsolattartás a beszerzéssel a szükséges anyagok műszaki tisztázásával kapcsolatban
  • Projekt követés: határidők, hosszú átfutási idejű anyagok, tevékenységi lista, stb.
  • Jóváhagyási dokumentáció készítése
  • Műszaki kommunikáció a beszállítókkal és az ügyféllel
  • Társszervezetek támogatása

Követelmények

  • Villamosmérnöki/mechatronikai/gépészmérnöki diploma, (villamos gépek vagy hálózatok ismerete előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes kommunikáció magyar, angol és orosz nyelven
  • Jó problémamegoldó képesség, precizitás, eredményorientáltság
  • Jó kommunikációs készség

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy nagy múltú, multinacionális, egyedi gépeket gyártó cégnél
  • Önálló, felelősségteljes feladatok
  • Versenyképes fizetés

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Villamos | Projekt | Electrical engineer