Utility Manager/Üzemeltetési menedzser - energetika, lakhatási támogatással

Lokáció Bács-Kiskun county
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 2 hónapja
Referencia szám 4-30-37745

Iparágában piacvezető, multinacionális partnerünkhöz keresünk új kolllégát

Utility Manager/Üzemeltetési Menedzser

Feladatok:

  • gyár energiaellátásának, háttérfolyamatainak biztosítása,
  • szennyvízkezelő , kazánház és vízmű teljeskörű irányítása és üzemeltetése az előírt technológiai, minőségi, megbízhtósági, hatékonysági, produktivitási paraméterek szerint,
  • a Utility szervezet működési költségeinek, munkabiztonsági, megbízhatósági, hatékonysági és produktivitási mutatóinak (KPI) elvárt szinten teljesítése, folyamatos javítása,
  • a műszakvezetővel közösen a közvetlen alárendelt beosztottak napi munkájának irányítása, szervezése, részvétel az ezzel kapcsolatos személyügyi tevékenységben,
  • éves célkitűzések és teljesítményértékelések megtartása,
  • proakív, innovatív, "folyamatosan fejlesztő" munkakultúra kialakítása.

Munkavégzés helye: Kalocsa vonzáskörzete

Követelmények

  • felsőfokú műszaki végzettség (energetikai végzettség előnyt jelent!),
  • min. 5 év termelésben, energetikai területen szerzett tapasztalat,
  • min. 3 év vezetői tapasztalat,
  • középszintű angol nyelvtudás,
  • proaktív, dinamikus hozzáállás.

Előnyök

  • letelepedési/lakhatási támogatás
  • teljesítményarányos havi bónuszrendszer az alapbéren felül
  • kihívást jelentő feladatok egy családias légkörű mégis multinacionális vállalatnál

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

| Power engineer