Kapcsolódás...

Beszerző - Budapest - Energetika szektor

Lokáció Budapest IX. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 9 hónapja
Referencia szám 4-30-37727

Energetikai szektorban tevékenykedő gyártó partnercégünk keres budapesti központjába az alábbi munkakörbe új kollégát:

BESZERZŐ

Milyen feladatokra számíthatsz az alábbi pozícióban?

  • Aktív támogatása a cég gyártóegységeinek, a gyártáshoz szükséges alapanyagok, alkatrészek megrendelése
  • A megrendelt termékek nyomonkövetése egészen a beérkeztetésig
  • Beszállítók értékelése, időnkénti auditálása személyesen, a termékek minőségbeli problémáinak kommunikálása
  • A beszerzések gazdaságosságának a szempontját mindig szem előtt tartani

Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület

Követelmények

A cégnek Te vagy az ideális jelölt, ha:
  • Min. középfokú szakirányú végzettséged van, a diploma nagy előny
  • Min. 2-3 év releváns szakmai tapasztalatod van hasonló területen
  • Kommunikációképes szinten beszélsz ANGOLUL
  • Dinamikus pörgős személyiség vagy, aki nem riad meg a kihívásoktól
  • A műszaki beállítottság fontos, hiszen néha a műszaki rajzokat is tudnod kell értelmezni

Előnyök

  • Széleskörű cafeteria rendszer
  • Ideális és modern munkakörülmények, rugalmas munkaidő
  • Támogató szakmai csapat

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Logisztika | Beszerzés | Beszerző | Alapanyag | Indirekt | Direkt | Operatív | Beszerzés | Purchaser