Kapcsolódás...

Szoftvertesztelő

Lokáció Budapest IX. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 4-10-37699

Orvosi műszerek fejlesztésével foglalkozó nemzetközi partnercégünk csapatába keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A műszer- valamint a szoftverteszteléssel kapcsolatos műszaki folyamatok kivitelezése
  • A tesztmódszertan és a tesztesetek folyamatos karbantartása.
  • A tesztelések végrehajtása
  • A teszteléssel kapcsolatos ISO és műszaki dokumentációk elkészítése, nyilvántartása, karbantartása.
  • A minőségvizsgálat és tanúsítás (QC) folyamatainak adminisztrációja

Követelmények

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (műszaki, orvosi vagy informatikai területen)
  • Angol nyelvtudás (elsősorban írásbeli)
  • Precizitás, felelősségvállalás az elvégzendő feladat iránt
  • Monotonitás tűrés
  • Középfokú angol nyelvtudás (elsősorban írásbeli)

Előnyt jelentő ismeretek:
  • Git verziókövető ismerete
  • Hálózati ismeretek (TCP, HL7)
  • Gyakorlat valós idejű operációs rendszerek alkalmazásában (RTOS)
  • Orvosi eszközök fejlesztésében szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Hosszútávú, biztos pozíció
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezetet

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a it@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=informatika-tavkozles weboldalra.

Informatika and Távközlés | Szoftverfejlesztés | Tesztelő | Fejlesztés | Tester