Kapcsolódás...

C++ fejlesztő

Lokáció Budapest IX. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 2 hónapja
Referencia szám 4-10-37698

Orvosi műszerek fejlesztésével foglalkozó nemzetközi partnercégünk csapatába keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Hematológiai automaták firmwarének fejlesztése
  • Meglévő kódok refaktorálása magas minőségű kód előállításának érdekében
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (tervezés, ráfordításbecslés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés és -javítás)
  • Fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • Új fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Hibajegykezelő rendszerben történő adminisztráció
  • Együttműködés a fejlesztési csoport tagjaival
  • Együttműködés a tesztelőkkel a termék tesztelésében

Követelmények

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök, informatikus)
  • C++ programozási nyelv készségszintű ismerete (C++11, STL)
  • Beágyazott szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó és analitikus képesség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelentő ismeretek:
  • Git verziókövető ismerete
  • Hálózati ismeretek (TCP, HL7)
  • Gyakorlat valós idejű operációs rendszerek alkalmazásában (RTOS)
  • Orvosi eszközök fejlesztésében szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Hosszútávú, biztos pozíció
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Tréningek, továbbképzések
  • Modern munkakörnyezetet

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a it@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=informatika-tavkozles weboldalra.

Informatika and Távközlés | Szoftverfejlesztés | Programozó / fejlesztő | C/C++ | Programmer