Kapcsolódás...

Pénzügyi és számviteli asszisztens

Lokáció Budapest I. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Bér 250 000 - 300 000 HUF/h
Elérhető kb. 1 éve
Referencia szám 1-11-37668

Ha nincs munka, találsz magadnak, tudsz alkalmazkodni, megvan benned a szakmai alázat, hogy tanulj és az alapoktól kezd a szakmai fejlődést?

Amit cserébe kaphatsz:

  • tervezhető karrierút
  • hosszú távú pozíció
  • támogató és vidám csapat

Az ideális jelölt munkaköri leírásában ilyen dolgok fognak szerepelni:
  • a pénzügyi csapat munkájának adminisztratív támogatása - itt kiderül, hogy tényleg csapatjátékos vagy-e
  • számlák, dokumentumok iktatása, bankkivonatok szortírozása - ez bizony néha unalmas lesz
  • HR feladatok, ki-be léptetés, bérszámfejtéssel kapcsolattartás - szippanthatsz egy kicsit a munkaügy levegőjéből
  • a tárgyi eszköz könyvelő alig várja, hogy valaki segítsen neki a kimutatásai elkészítésében
  • az adós kollégánál az adózás rejtelmeibe láthatsz bele
  • kapcsolattartás cégen belül, illetve a partnerekkel - itt hasznosíthatod a jó kommunikációs és diplomáciai érzéked
  • Excel táblák összeállítása, kezelése, riportok készítése - azért nem baj, ha még nem vagy Excel guru de az alap függvények kellenek
  • végül, de nem utolsó sorban a gazdasági vezető is megkér majd, hogy segítsd a munkáját

Követelmények

  • képesített könyvelői végzettség
  • könyvelői, pénzügyi affinitás
  • 1 év pénzügyi, könyvelői tapasztalat
  • monotonitástűrés, ugyanakkor dinamikus munkavégzés
  • kiemelkedő precizitás és pontosság
  • jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • önálló feladatvégzés, egyúttal csapatjátékos szemlélet
  • Az angol nyelvtudás előny.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel

HR and Irodai Adminisztráció | Irodai adminisztráció | Asszisztens | Pénzügy | Assistant