Kapcsolódás...

Gyártásközi Minőségbiztosítási Mérnök

Lokáció Pest megye
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 2 hónapja
Referencia szám 4-30-37656

Orvosi és laboreszközöket gyártó partnercégünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gyártásközi Minőségügyi Mérnök

Feladatok:

  • minőségügyi rendszerfejlesztő projektek indítása,
  • folyamatmérnökökkel és gyártással való szoros együttműködés,
  • korszerűsítés segítése,
  • vevőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás.

Követelmények

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • legalább 2 éves releváns tapasztalat,
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete,
  • kreatív, dinamikus, határozott személyiség-

  • multinacionális, szakmailag támogató környezet, mégis barátságos légkör,
  • angol nyelv valódi használata,
  • külföldi workshopon való részvétel.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Minőségügy | Mérnök | Minőségügy | Mechanical engineer