Kapcsolódás...

Junior HR Generalista

Lokáció Biatorbágy
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 1-22-37646

FMCG szektorban tevékenykedő multinacionális partnerünk számára keresünk magabiztos német nyelvtudással rendelkező Junior HR Generalistát, az alábbi feladatokkal:

  • Toborzás-kiválasztási folyamatban való részvétel
  • Munkaügyi adminisztráció, munkaszerződéssel, állománnyal kapcsolatos változások követése
  • Új rendszerbevezetésekben, fejlesztésekben való aktív részvétel (számos területen: IT, marketing, e-learning, stb)
  • Oktatások, képzések megszervezése, nyomon követése
  • Céges rendezvények szervezése
  • Képzések, csapatépítő programok szervezése

Követelmények

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, HR szakirány előny
  • Hasonló munkakörben 1 éves tapasztalat
  • Német nyelv magabiztos középfokú ismerete
  • Korrekt, őszinte hozzáállás a csapatmunkához
  • Fejlődési vágy, tettrekészség

  • Támogató és barátságos környezet, lehetőség a fejlődésre, a változatos munkára évek után is
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
  • Dinamikus csapat
  • Átlagon felüli bérezés

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=human-eroforras weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Generalista | HR | HR Generalist