Pénzügyi elemző/kontrolller (gyógyszeripar) - angol nyeltudással

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 1-26-36302

2-3 év tapasztalatod van kontrolling, pénzügy, audit területén és mindig is szerettél volna bekerülni egy gyógyszeripari céghez? Itt a lehetőség!

Nemzetközi, de még is családias hangulatú gyógyszerkereskedelmi cég megbízásából keresünk kollégát PÉNZÜGYI ELEMZŐ munkakörbe közvetlenül a gazdasági vezető irányítása alá.

A szerencsés kiválasztott az alábbi feladatokért lesz felelős:

  • a pénzügyi vezető és az ügyvezető munkájának segítése, rendszeres és ad-hoc elemzések készítésével
  • részvétel az éves, negyedéves valamint a havi gördülő tervezésben
  • árbevétellel és készletekkel kapcsolatos nyilvántartások vezetése
  • gyógyszerpiaci adatok havi szintű elemzése
  • kapcsolattartás a belföldi és külföldi vevőkkel, kimenő számlázás, kintlévőségek nyomon követése
  • bejövő számlák formai és tartalmi ellenőrzése, szerződéssel, megrendeléssel való összehasonlítása
  • folyamatban lévő promóciós és egyéb általános szolgáltatás megrendelések nyomon követése, elhatárolások számítása
  • külső könyvelő munkájának támogatása, aktív közreműködés a havi zárási folyamatban, jelentéskészítésben
  • banki utalások elektronikus banki rendszerben történő rögzítése
  • cash-flow tervezés, hó végi bankszámla egyenleg optimális szinten tartása
  • munkaügyi adminisztráció
  • házipénztár kezelése
  • belső szabályzatok előkészítésében való közreműködés eseti jelleggel.

Követelmények

  • egyetemi/főiskolai diploma pénzügyi-számviteli területen
  • minimum 2 éves, pénzügyi/kontrolling/audit területen szerzett szakmai tapasztalat multinacionális környezetben
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Excel felhasználói szintű ismerete
  • Navision ismerete előnyt jelent
  • gyógyszeriparban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Előnyök

  • vonzó béren kívüli juttatások
  • extra szabadnapok
  • családias, nyugodt légkör

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/uzlettamogato-kozpontok/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Kontrolling | Kontroller | Elemző | Reporting | Logisztika | Kontrolling | Üzleti | Értékesítési | Szenior | Financial analyst