Villanyszerelő - gépszerelő

Referencia
1-9-39814

Légy részese a magyarországi vasúti közlekedés új fejezetének, motorvonatok korszerűsítésével, teljes felújításával foglalkozó parnerünk csapatában, az alábbi poízcióba:

VILLANYSZERELŐ - GÉPSZERELŐ

Ahol az alabbi feladatok várnak rád:

  • Elektromos nyomvonalépítés;
  • Erős- (230V) és gyengeáramú hálózatok kiépítése;
  • Ezekhez kapcsolódó mechanikai szerelések (burkolatbontás, rögzítősínek telepítése, stb...);
  • Műszaki üzembe helyezés.
Követelmények

Az ideális pályázó a következőkkel rendelkezik:

  • Releváns középfokú végzettség (villamossági szerelő, villanyszerelő, elektronikai műszerész, vagy ezekkel egyenértékű);
  • Legalább 3 év elektronikai területen szerzett tapasztalat.
Előnyök

Amit ügyfelünk kínál:

  • Motiváló juttatási csomag: Fix alapbér + teljesítménybónusz (ami előírásszerű munkavégzés esetén autómatikusan jár a próbaidő után);
  • Munkába járás támogatása (autó esetén: nettó 15 Ft/Km, tömegközlekedés esetén: távolsági bérlet 86%-a);
  • 1 műszakos munkarend (8:30 - 16:00), esetenként túlóra lehetséges;
  • Temperált (fűtött) munkakörnyezet;
  • Határozott idejű munkaszerződés: 2023 szeptember végéig
  • Munkavégzés helye: Celldömölk